31 lipca, 2019

Najlepsze darmowe kreatory i generatory logo 2019

Znalezienie najlepszego kreatora logo ma zasadnicze znaczenie dla stworzenia dobrze wyglądającego logo, które jest idealne do budowania firmy i znakowania produktów / usług przez bardzo długi czas. W tym celu narzędzia do tworzenia logo przydają się, gdy chcesz stworzyć własne logo firmy. Na rynku można znaleźć wielu programów do tworzenia logo online, którzy bez trudu zaprojektują atrakcyjne logo bez pomocy z zewnątrz. Dzięki pewnej praktyce możesz również zaprojektować unikalne logo dla swojej firmy w ciągu kilku minut. Jednakże pamiętaj, nie będzie to nic unikatowego.

Do tego potrzebny jest komputer z dostępem do Internetu w domu. I nie musisz zatrudniać profesjonalnego projektanta, aby zaprojektować logo na swojej stronie internetowej. Wszystko, czego potrzebujesz, to doskonałe narzędzie, które ułatwi Ci pracę, dlatego przedstawiamy Ci wybrane narzędzia do tworzenia logo online.

Oto 15 najlepszych darmowych aplikacji do tworzenia logo online, które należy wypróbować w 2019 roku

 

01. Designhill - Logo Maker

Stwórz własne niestandardowe logo firmy bezpłatnie. „Designhill-Logo Maker” ma ponad 1000 wzorów logo, które można wybierać. Możesz wybrać dowolny projekt według własnego wyboru pod względem kolorów, czcionek i tekstów. Możesz nawet kupić bezpłatne pliki do tworzenia logo, aby uzyskać nieograniczony dostęp, jeśli chcesz wydrukować dowolną liczbę kart.

Szukasz projektu logo?Pomogliśmy tysiącom właścicieli firm z całego świata w ich projektach graficznych, takich jak projektowanie logo, projektowanie stron internetowych, posty w mediach społecznościowych, banery i wiele innych.

Designhill to wiodąca platforma crowdsourcingowa, z której codziennie korzystają tysiące właścicieli firm i grafików. Oprócz tego, że używasz swojego logo, możesz również stworzyć profesjonalny projekt logo, uruchamiając konkurs na logo na tej stronie. Otrzymasz dziesiątki nowych koncepcji logo w odpowiedzi na konkurs. Na tej stronie możesz uzyskać logo w bardzo niskich cenach.

Oprócz pomocy w uzyskaniu logo, ta strona jest przydatnym rynkiem do tworzenia wzorów koszul, broszur, stron internetowych, wizytówek i wielu innych rozwiązań projektowych.

Kreator logo Design Chill

[Zobacz Źródło: Designhill]

 

02. Logojoy

Logojoy jest jak praca z prawdziwym projektantem, ale bez kosztu ani w tę iz powrotem. Inteligentna sztuczna inteligencja wykorzystuje proces kierowany, aby pomóc Ci w dokonaniu kluczowych wyborów przed wygenerowaniem oszałamiających wyników. A wbudowane narzędzia pozwalają modyfikować w czasie rzeczywistym. Cały proces jest bezpłatny, dopóki nie znajdziesz idealnego logo i kosztuje zaledwie 20 USD.

kreator logo LogoJoy

[Zobacz źródło: Logojoy]

 

03. Logaster

Logaster to narzędzie online do tworzenia naprawdę dobrych projektów dla Twojego logo. Jest to najczęściej używane oprogramowanie online do tworzenia super szybkich i wydajnych logo. Spędź więc kilka minut na tej stronie, jeśli chcesz przyzwoicie wyglądającego logo.

Będziesz mógł otrzymać zmodyfikowane logo (jedno z przezroczystym tłem, drugie z odwróconymi emblematami) jako plik zip. Pomimo obrazów o niskiej rozdzielczości możesz nawet pobrać logo w wysokiej rozdzielczości i uzyskać obrazy o wysokiej rozdzielczości, będziesz musiał zapłacić od 9,99 USD. Możesz więc użyć tego narzędzia do tworzenia logo logotypu lub symbolu.

generator logo Logaster

[Zobacz źródło: Logaster]

 

04. Shopify

Rzuć okiem na Shopify, narzędzie do projektowania logo online, które pomoże Ci stworzyć unikalne logo w ciągu kilku sekund. Możesz używać tego narzędzia całkowicie bezpłatnie, zwłaszcza gdy używasz go do tworzenia logo firmy.

kreator logo Shopify

[Zobacz źródło: Shopify]

 

05. Foundry

Poznaj inne narzędzie do projektowania logo „Foundry”, które uczyni Cię profesjonalnym projektantem, nawet jeśli nie jesteś tym jedynym. Za pomocą tego narzędzia możesz utworzyć logo bezpośrednio z telefonu lub iPada. Możesz go użyć do projektowania wspaniałych logo, ponieważ dostępne są zaawansowane opcje tekstowe oraz ponad 3000 symboli i ikon do wyboru. Możesz nawet pobrać znacznie więcej projektów logo w formatach JPG i PNG.

Generator logo online Foundry

[Zobacz źródło: Foundry]

 

 

Przeczytaj również:

Trendy w projektowaniu logo 2019

Znaczenie logo dla Twojej firmy. Dlaczego go potrzebujesz?

Logo wektorowe czy rastrowe? Jakie są różnice?

 

06. Free logo Design Engine

Czy potrzebujesz stworzyć czyste i profesjonalne logo, które pomoże Ci dobrze poznać Twoją firmę? Jeśli tak, uzyskaj dostęp do tego narzędzia, które pomoże Ci w wyborze odpowiednich czcionek, przyciągających wzrok kolorów i szablonu logo w ciągu kilku sekund. Jest to z pewnością jeden z najlepszych generatorów logo online. Jeśli chcesz pobrać projekty o niskiej rozdzielczości, jest całkowicie bezpłatne. Ale to narzędzie pobiera opłaty za opcje o wysokiej rozdzielczości. Istnieje kilka powodów, dla których możesz wybrać „bezpłatny projekt logo” podczas projektowania logo na swojej stronie internetowej:

Zaufany (używany przez ponad 100 000 zadowolonych klientów)
Jakość (użyj go do nagradzanych profesjonalnych projektów logo)
Łatwy i szybki (proces projektowania, który zajmuje minuty)
Wypróbuj za darmo (dostosuj logo i zapłać Rs.1990 za nieograniczone korzystanie)
Duży wybór (do wyboru 1000 grafik i rodzajów darmowych logo)
Bezpłatny silnik projektowania logo

[Zobacz źródło: Free Design Logo Engine]

 

07. Canva

„Canva” jest bardzo przydatna do tworzenia logo z ponad 100 darmowymi szablonami zapasów (platformami społecznościowymi, układami i bezpłatnymi obrazami) do wyboru. Może być używany przez ludzi, nawet jeśli nie mają żadnego doświadczenia w projektowaniu. Posiada interfejs przeciągnij i upuść, który jest łatwy w użyciu. Za pomocą tego narzędzia możesz pobierać logo wysokiej rozdzielczości w formatach JPG, PNG i PDF bez dodatkowych opłat.

generator logo online Canva
[Zobacz źródło: Canva]

 

08. Logo Garden

LogoGarden to darmowy kreator logo, który umożliwia firmom tworzenie oryginalnych logo w kilka minut, a nie dni. To narzędzie stworzone w 2011 r. Oferuje setki próbek z branży księgowej do transportu.

Dzięki tysiącom symboli marki i opcjom układu, firmy startowe mogą tworzyć własne logo w celu szybkiego ustalenia tożsamości marki. Możesz zaprojektować swoje logo na wizytówkach, stronie internetowej, koszulce drukowanej, kubku do kawy i smartfonie, za pomocą narzędzia LogoGarden. Raport z badania ujawnia, że ​​ponad 1 755 002 przedsiębiorców zostało już wykorzystanych do zaprojektowania unikalnych logo zgodnie z ich wymaganiami.
Ale nawet z tym narzędziem należy pamiętać o pewnych wskazówkach dotyczących tworzenia projektu logo dla epoki cyfrowej.

Logo garden logo kreator

[Zobacz źródło: Logo Garden]

 

09. Logo Genie

Logo Genie to kreatywne, ale znane narzędzie do projektowania niesamowitych logo online. Ta strona zapewnia bardzo przyjazny dla użytkownika interfejs, który umożliwia łatwe korzystanie z tego narzędzia do projektowania, aby pomysły na logo stały się rzeczywistością. Używając Logo Genie, możesz nawet dostosować logo (zmienić jego kolor, orientację, dodać gradient) zgodnie z własnymi wymaganiami. Możesz również kupić swoje logo w wielu formatach plików, takich jak JPG, PNG, PDF, EPS itp.

generator logo logogenie

[Zobacz źródło: Logo Genie]

 

10. GraphicSpring

Jeśli chcesz utworzyć logo w ciągu jednej minuty lub mniej, użyj doskonałego narzędzia do tworzenia logo online „GraphicSprings”. Pomaga zaprojektować logo, które jest dostępne w formatach JPG, PNG, PdF i SVG. Za zaprojektowanie ogólnego logo zapłacisz 20 USD, ale to narzędzie obciąży Cię kwotą 150 USD, jeśli chcesz stworzyć profesjonalnie zaprojektowane logo dla swojej firmy.

Użyj GraphicSprings do skorzystania z szerokiej gamy darmowych szablonów dla Twojej usługi sprzątania, jeśli chcesz wyszukać nowy początek projektowania logo usługi sprzątania. Więc nie trać czasu i zacznij tworzyć darmowe logo z GraphicSprings już dziś!

graphic spring

[Zobacz źródło: GraphicSpring]

 

11. LogotypeMaker

LogotypeMaker jest jednym z narzędzi do tworzenia logo online, które pomaga stworzyć logo firmy w mniej niż minutę. To najlepsze miejsce dla startupów i małych firm, które mogą wybrać dowolne logo z losowo generowanej strony logo LogotypeMaker.

Korzystając z tego narzędzia, możesz utworzyć logo swojej firmy, takie jak logo wakacyjne, za pomocą jednej akcji. W tym celu musisz podać nazwę swojej firmy; kliknij „utwórz logo teraz”; po wybraniu możesz dostosować kształt logo, kolory, czcionki i na koniec utworzyć własne niestandardowe logo.LogotypeMaker

[Zobacz źródło: LogotypeMaker]

 

12. DesignMantic

Chcesz stworzyć logo swojej firmy w krótkim czasie? Przeglądaj stronę DesignMantic, aby uzyskać logo w najprostszy i najszybszy sposób. Ten konkretny twórca logo pomaga stworzyć profesjonalnie wyglądający projekt logo za darmo. Wypróbuj to oprogramowanie, aby uzyskać najlepszy wynik, jeśli potrzebujesz projektu logo dla prezentacji firmy lub wizerunku marki dla swojej firmy.

DesignMantic

[Zobacz źródło: DesignMantic]

 

13. LogoYes

LogoYes (narzędzie do projektowania logo) to profesjonalny generator logo, który pomaga zaprojektować logo w ciągu kilku minut i zaoszczędzić czas. Każdy może korzystać z tego narzędzia, ponieważ jest bardzo łatwy w użyciu.

LogoYes

[Zobacz źródło: LogoYes]

 

14. Online Logo Maker

Jest to jedno z najlepszych narzędzi do projektowania logo całkowicie za darmo. Ta strona nie wymaga tworzenia konta do projektowania logo.Online Logo Maker

[Zobacz źródło: Online Logo Maker]

 

15. Logo Factory

Logo Factory pomoże Ci szybko zaprojektować nowe logo w stylu Wordmark. Niektóre z największych firm technologicznych, a nawet startupów, takich jak Google, IBM, Instagram itp., Używają logo w stylu słownym. Dzięki tej platformie możesz stworzyć swoje logo, podając nazwę firmy, wybrać kolor, wybrać spośród różnych czcionek przyjaznych dla logo, a wreszcie rozmiar logo. A do tego nie musisz przechodzić żadnej rejestracji ani procesu subskrypcji.

Logo Factory

[Zobacz Źródło: Logo Factory]

 

Szukasz nowego projektanta logotypu graficznego dla swojej firmy?
Dobrze trafiłeś. Skontaktuj się z nami pod tel. +48 450 021 100 albo napisz na maila: [email protected]

Spodobał Ci się ten wpis?
Dodaj ocenę
31 lipca, 2019
Najlepsze darmowe kreatory i generatory logo 2019

Znalezienie najlepszego kreatora logo ma zasadnicze znaczenie dla stworzenia dobrze wyglądającego logo, które jest idealne do budowania firmy i znakowania […]

25 lipca, 2019
Trendy w projektowaniu logo 2019

Nowy rok oznacza nowe początki, więcej możliwości, a co najważniejsze: nowe trendy w projektowaniu logo w 2019. Aby dostać się […]

24 lipca, 2019
Znaczenie logo dla Twojej firmy. Dlaczego go potrzebujesz?

Co to jest logo? Logo to połączenie tekstu i obrazów wizualnych, które służą dwóm celom. Mówi ludziom nazwę firmy i […]

10 lipca, 2019
Logo wektorowe czy rastrowe? Jakie są różnice?

Dlaczego Twoja marka potrzebuje wektorowe logo? Wartość logo wektorowego sprowadza się do dwóch części: elastyczności i skalowalności. Logo wektorowe są […]

Najnowsze wpisy:

Najlepsze darmowe kreatory i generatory logo 2019

Znalezienie najlepszego kreatora logo ma zasadnicze znaczenie dla stworzenia dobrze wyglądającego logo, które jest idealne do budowania firmy i znakowania […]

Czytaj
Trendy w projektowaniu logo 2019

Nowy rok oznacza nowe początki, więcej możliwości, a co najważniejsze: nowe trendy w projektowaniu logo w 2019. Aby dostać się […]

Czytaj
Znaczenie logo dla Twojej firmy. Dlaczego go potrzebujesz?

Co to jest logo? Logo to połączenie tekstu i obrazów wizualnych, które służą dwóm celom. Mówi ludziom nazwę firmy i […]

Czytaj
Logo wektorowe czy rastrowe? Jakie są różnice?

Dlaczego Twoja marka potrzebuje wektorowe logo? Wartość logo wektorowego sprowadza się do dwóch części: elastyczności i skalowalności. Logo wektorowe są […]

Czytaj
tanie logo ozdobatanie logo ozdoba 2

Zaprojektujmy Twoje
 Super Logo już dziś!

Zamów logotanie logo ozdoba 3
Skontaktuj się z nami
Pracujemy od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 - 19:00
+48 450 021 100

[email protected]

cartphone